|
|
|
|
 |
ximot
2005-10-20 13:01:30
|
440
|
| Gondolod, hogy akkor az állatfelszerelés-boltban (ahol elvileg szakember dolgozik) a sok közül ezt ajánlották volna? Mondtam, hogy sünre lesz, erre ezt adták, nem a drágább fajtát. |
|
A hozzászólás:
 |
Thor
2005-10-20 12:44:28
|
439
|
| A matskák topicban valakinek pont ettől a szertől múlt ki a 7hetes kismacskája. |
|
Előzmény:
 |
ximot
2005-10-20 12:15:40
|
438
|
| Vettem bolhasprayt, insicticide2000 a neve, melegvérű állatokra lehet fújni, mert azokra veszélytelen. Kihúztam Sünét az odúból a rongynál fogva, ami láthatóan nem tetszett neki, de nem puffogott, csak meg volt szeppenve. Befújtam, majd visszament. Egyúttal átköltöztettem a másik garázsba, ami radiátorral fűtött, de teszek fölé egy infralámpát is, hogy megfelelő legyen a hőmérséklet. Itt talán jobb helye lesz, remélem nem fogja zavarni, hogy naponta kétszer ki-be kell állnom a kocsival... Szerintetek, ha esténként nem jön ki a helyéről, felébresszem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|