Keresés

Részletes keresés

ximot Creative Commons License 2005-10-20 13:01:30 440
Gondolod, hogy akkor az állatfelszerelés-boltban (ahol elvileg szakember dolgozik) a sok közül ezt ajánlották volna? Mondtam, hogy sünre lesz, erre ezt adták, nem a drágább fajtát.
A hozzászólás:
Thor Creative Commons License 2005-10-20 12:44:28 439
A matskák topicban valakinek pont ettől a szertől múlt ki a 7hetes kismacskája.
Előzmény:
ximot Creative Commons License 2005-10-20 12:15:40 438
Vettem bolhasprayt, insicticide2000 a neve, melegvérű állatokra lehet fújni, mert azokra veszélytelen. Kihúztam Sünét az odúból a rongynál fogva, ami láthatóan nem tetszett neki, de nem puffogott, csak meg volt szeppenve. Befújtam, majd visszament. Egyúttal átköltöztettem a másik garázsba, ami radiátorral fűtött, de teszek fölé egy infralámpát is, hogy megfelelő legyen a hőmérséklet. Itt talán jobb helye lesz, remélem nem fogja zavarni, hogy naponta kétszer ki-be kell állnom a kocsival... Szerintetek, ha esténként nem jön ki a helyéről, felébresszem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!