Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005-10-20 16:20:02 448
Tehéntejet ne adj a süninek! Többet árthat, mint használ. Szerezz kecsketejet, le tudod fagyasztani jégkockataróban, és egyesével felolvaszthatod. Szerintem fölösleges infrázni, még meg is fázhat. Ha van valami fűtés a lakóhelyén, akkor az elég lesz. A bolha pedig nem zavarja őket, a természetben is együtt élnek. Max. titeket csípnek majd meg. ;-)
eMM Creative Commons License 2005-10-20 11:45:03 437
Bolhapor kell!
Frontline-ot semmiképpen se adj neki.
Ha beszórod a macskáknak is kapható bolhaporral az teljsen jó lessz.
Amúgy az alig 20 dekás sün az kissün.Magától biztos nem élné túl a telet.
Hát jó nevelgtést,várjuk a fotókat!
A hozzászólás:
ximot Creative Commons License 2005-10-20 08:27:43 436
Na, megérkezett hozzánk Süne, 185 grammos. Nagyon élénk volt, körbeszaglászta az új otthonát, evett száraz macskakaját, tejet nem ivott, kb 10 perc múlva megtalálta a dobozodút is. Kotoncolt egy kicsit az avarban (amit beszórtam neki), kb 5ször ki-be járkát a dobozodúba és mindent alaposan körbeszaglászott, majd elvonult be és azóta nem hallani felőle. Biztosan kipiheni az utazás izgalmát (100 km). Most megyek és felhajtok valahol valami bolhairtó sprayt, meg veszek konzervkaját is. Képeket is csináltam, hamarosan feltöltöm. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!