|
|
|
|
 |
**buci**
2005-10-24 17:26:08
|
300
|
| Szia! Nem tudom, én analóg Eos 30V-n használom. Szerintem teljesen gépfüggetlen az 1:2 nagyítás, úgyhogy fix, hogy tudja... A fotóshétvégén is nagyon sok ilyen obit láttam digitális vázakon, úgyhogy fix...
Hát barátom az a gáz, hogy nagyon nincs időm és kedvem scannelni... Nyelvtanfolyamra járok, írom a diplomamunkám, készülök a ZH-kra, és mindemellett dolgozom... Fotózni sincs időm, nem hogy scannelni:(
Csákány! |
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2005-10-19 22:55:16
|
299
|
Az 1:2-t 300-on tudja?
Off: Az esküvői képekből van valami...? :-)
On: Van valakinek tapasztalata (vagy tud valami linket) arról, hogy melyik telekonverter melyik obival ajánlott. (Azt hallottam, hogy nem mindegy... Meg hogy állítólag nagy fényerejű obikhoz nem célszerű.)
Köszönöm, Z. |
|
Előzmény:
 |
**buci**
2005-09-30 22:00:24
|
298
|
| Csákány! Már egy 1-2 hónapja nekem is ez az obim van, ami neked! Makrókat még nem lőttem vele csak 1-2-t és tényleg nem a legmegfelelőbb az 1:2 arány... Igazából én elkezdtem gyűjteni a közgyűrűsorra, én azt fogom először kipróbálni, aztán majd meglátom még a többit. Szerintem ez a legjobb megoldás, ha nem is a legolcsóbb... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|