|
|
|
|
 |
ximot
2005-10-19 20:32:29
|
435
|
| Na, csak most olvastam a választ, mikor már megvettem a száraz macskakaját :). Nem baj, ezt majd összetöröm és belekeverem ételmaradékba. Mindenképpen a garázsban kéne laknia, mert a kinti sünlak csak tavasztól lesz használható (tényleg, nyáron is szükségük van búvóhelyre?), mivel a kerítésem csak most készül és nem lenne jó, ha meglógna és esetleg elpusztulna. Ma építettem dobozból egy jó kis lakot, hogy a garázsban abban aludhasson téli álmot. Kifutó is van hozzá, tettem bele puha rongyot, törölközőt, meg a kifutóra öntöttem egy vödörnyi avart, ha esetleg saját maga akarná berendezni az odút. A lakásba sajnos nem jöhet be.Most tesztelem a hőmérsékletet a garázsban. A bolhairtásról tudna nekem valaki mondani valamit? |
|
A hozzászólás:
 |
partics
2005-10-19 17:10:27
|
434
|
Szerintem most kell eldönteni, hogy kiteszed-e (elég nagy már), vagy bent marad télire. Később kitenni nem tűnik jó ötletnek, amikor már kint nagyon hidegek vannak. Akkor már nem lesz ideje vackot készítenie magának valahol. Konzerv macskakaja a jó. Úgy vettem észre, hogy a száraz ropogós dolgokat nem nagyon szeretik. De lehet az ételmaradékból is adni, csak ne legyen túl fűszeres, csípős. És ne adj egyszerre túl sokat! Később, ha megszokta, hogy mindig van rendszeresen kaja, akkor már majd csökken a veszélye a túletetésnek. A folyadékpótlásról is gondoskodni kell. |
|
Előzmény:
 |
ximot
2005-10-19 10:54:23
|
433
|
| Köszi a választ, ha megérkezett, lemérem. Ha 70 dkg közelében van, akkor érdemes lehet kicsit hízlalni, és akkor aludhatna nyugodtan? Macskakajából melyik fajta jó (száraz, vagy konzerv)? Bolhairtást hogyan és mivel végezzem el? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|