|
|
|
|
 |
Adry
2005-10-14 07:53:52
|
430
|
Húúú de szépek..... nyammm....
A sünt észre se vettem:))) |
|
 |
eMM
2005-10-14 03:17:18
|
428
|
És akkor most melyik a sün?.) Én inkább nem fogom meg őket mert megijednek.Tavalyi tapasztalat. Amelyik nagysünt behurcoltam fotózni,azt azóta sem láttam.(lásd alant valahol)Bezzeg a kölykei! .A fotózást jól tűrik így, hogy nem háborgatom őket, a szürkehátú már abszolúte nem zavartatja magát ha a nagy csámcsogása közben közelítek.Ez régeben nem így volt,szaladt mint a nyúl!(a sünök a kurtalábaikon egyébként is elég fürgék) Viszont most friss a fénykép! Elkaptam a feketehátút így hajnalban(nekem nem kell az alvás:() Majdnem olyan degeszre zabálta magát a kis sün mint a nagyobbik tesója( a szürkehátú) a rendszeresen kirakott macskatésztán,(és egyéb nyalánkságon kivéve alma mert azt bizony nem eszik őkelmél)így tán túl is éli a telet.(legalábbis remélem hogy jövőre is itt csámcsog(nak) majd) No és akkor a fotó(k)
  |
|
A hozzászólás:
 |
Thor
2005-10-13 22:50:51
|
427
|
További jelei vannak annak, hogy sikerült nálam a süntenyésztés :)
Ezt találtam tegnapelőtt este:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|