|
|
|
|
 |
DMA
2005-10-13 08:10:39
|
4
|
Akkor lehet, hogy az tart sokáig amíg a sok vírust, trójait betölti :-) Viccen kívül: vírus, spyware keresés, lehet, hogy segítene. Nekem egy 2.4-es Celeronon, 512M RAM-mal max 30mp. mindenestől. |
|
A hozzászólás:
 |
Timna
2005-10-12 21:27:27
|
3
|
| nekem nincs ilyen gondom, nekem enélkül is 1 percnél tovább bootol és utána vagy 3 percig még használhatatlan, annyit reszel. pedig igazán semmi komoly nem indul el alapban, spyware, trojan semmi nincs, de még vírusírtó se :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|