Keresés

Részletes keresés

pego123 Creative Commons License 2005-10-12 16:00:06 232

Köszi. Ami az általad írtakat illeti, nincsenek illúzióim, sajnos nem igazán volt lehetőség elképzelésekre, mindent készen kellett elfogadnunk.

 

Igazából arra gondoltam, hogy majd ott lakva ti már tapasztaltak lesztek, úgymond kijárjátok az utat, mit, hogyan lehet vagy érdemes intézni, stb. Nekünk a költözés valamikor február környékén lesz, a hiteltől függ, pontosabban attól, hogy mikor utalják.

 

A hozzászólás:
piroska103 Creative Commons License 2005-10-12 15:07:50 231

Ha hasznos info-t szeretnél, akkor van egy pár, amit én megtapasztaltam:

 

egyik: készülj fel lelkileg, hogy semmi nem úgy lesz, ahogy tervezed!

 

másik: ha valamit venni akarsz a lakásba, gondold meg, kérdezd meg az ismerősöket, hogy nekik milyen van(pl.: a csillár ne csak szép legyen, hanem legyen  világítsa be a területet, amit szeretnél, vagy nézd meg a lakást még egyszer, biztos, hogy odafér, odailleszkedik?, stb), mert ha sok véleményt hallasz, az lehet, hogy hasznos lesz! :-)))

 

harmadik: amikor átveszitek a lakást, mindent nézz meg, majd kifele is(ajtó, ablak, az ablak jól záródjon, az fontos!!!!,stb.)

 

Ha nem mondtam újat, akkor bocsi! :-)))

 

Remélem, minden simán fog menni! :-))) 

 

Sok sikert!

 

Piroska

Előzmény:
pego123 Creative Commons License 2005-10-12 14:17:57 230

Köszi. Sajnos nem értek hozzá, ez azt jelenti, hogy a vízszintes vonalak vannak csak vasbetonból?

A Malomdombnál pedig a sarkoknál a függőleges élek?

Bocs az egyszerű megfogalmazásért!

 

 

 

Más: tegnap aláírtuk az előszerződést, most már csak jelentős veszteséggel gondolhatjuk meg magunkat ;-)

 

Nagyon várjuk a költözést, de még messze van. Addig szerintem és remélem jó sokan beköltöztök, és gyűjthetem a hasznos infókat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!