|
|
|
|
 |
Jroux
2005-10-14 19:27:28
|
167
|
| És ennek örülni kell? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
zömi
2005-06-09 15:08:19
|
-
|
Csányi S. magánvagyonából 1 milliárd HUF. induló tőkével alapítványt hozott létre a hátrányos helyzetű, de tehetséges fiatalok részére.
Ez a kezdeményezés helyes, a többi milliárdos elvtárs/úr is csatlakozhatna hozzá!
Egy dolog azért szúrja a szememet!
Gondolom, ez a jótékonykodása nem fogja jelentősen csökkenteni a magánvagyonát, és felmerül bennem a kérdés, hogy egy állampolgár, mégha vezető beosztásban is van egy intézménynél, hogyan tehet szert ekkora vagyonra. Ezt nem irígységből mondom. Elgondolkodtató, hogy pl. egy ápolónő 3 műszakban keres 70 E nettót, vagy egy rendőr 100 ezret - egy bankelnök pedig 5- 10 milliót/hó.
Ilyen óriási differencia fizetés - és fizetés között irreális, szerintem. Mert hiszen mennyivel értékesebb egy bankelnök munkája, mint egy ápolónőé? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|