|
|
|
|
 |
bean
2005-10-13 12:13:12
|
166
|
Azt kívánom, hogy ne sikerüljön a terve, inkább alapítson egy új pártot, minthogy ezt a naftalinszagú MDF-maradvényt vásárolja fel. Kupával megfeljelve.
Na, majd meglátjuk februárban. |
|
 |
kábelbúvár
2005-10-12 14:09:45
|
164
|
Biztos betette az OTP-be.
És rajta van a VIP-listán.... |
|
A hozzászólás:
 |
zömi
2005-10-12 14:06:55
|
163
|
..."A top öt többi helyén legfeljebb a sorrend változott a tavalyi százas rangsor óta: míg 2004-ben Széles Gábor informatikában és járműiparban szerzett 50 milliárdjával holtversenyben az első volt Demján Sándor befektetővel, addig 2005-ben a tavalyi ötödik, Csányi Sándor lett az ezüstérmes. Az OTP Bank elnök-vezérigazgatója akkor harmincmilliárdos vagyonnal szorult le a dobogóról, idén azonban már 60 milliárdra becsülik a vagyonát. ..."
Gratulálok Csányi úrnak, egy év alatt megduplázta vagyonát. Hiába, pénzt csak pénzzel lehet "csinálni"..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|