Keresés

Részletes keresés

bean Creative Commons License 2005-10-13 12:13:12 166

Azt kívánom, hogy ne sikerüljön a terve, inkább alapítson egy új pártot, minthogy ezt a naftalinszagú MDF-maradvényt vásárolja fel. Kupával megfeljelve.

 

Na, majd meglátjuk februárban.

kábelbúvár Creative Commons License 2005-10-12 14:09:45 164

Biztos betette az OTP-be.

 

És rajta van a VIP-listán....

A hozzászólás:
zömi Creative Commons License 2005-10-12 14:06:55 163

 ..."A top öt többi helyén legfeljebb a sorrend változott a tavalyi százas rangsor óta: míg 2004-ben Széles Gábor informatikában és járműiparban szerzett 50 milliárdjával holtversenyben az első volt Demján Sándor befektetővel, addig 2005-ben a tavalyi ötödik, Csányi Sándor lett az ezüstérmes. Az OTP Bank elnök-vezérigazgatója akkor harmincmilliárdos vagyonnal szorult le a dobogóról, idén azonban már 60 milliárdra becsülik a vagyonát. ..."

 

Gratulálok Csányi úrnak, egy év alatt megduplázta vagyonát. Hiába, pénzt csak pénzzel lehet "csinálni".....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!