Keresés

Részletes keresés

kábelbúvár Creative Commons License 2005-10-12 10:04:37 160
És a Fidesznek +éri az MDF elleni aknamunka ?!
piroskaésafarkas Creative Commons License 2005-10-12 10:04:24 159
Hát Ibolyába nem ölnék egy vasat se.
A hozzászólás:
bean Creative Commons License 2005-10-12 10:00:04 158
Ez a jótét lélek Csányi most azon munkálkodik napi 24 órában, hogy az MDF-et és a Centrumot összehozza, majd az utolsó pillanatban az új szövetség élére álljon. Szóval ez nem lesz már meglepetés, bárhogy is titkolja. Csak fecsérli azt a sok pénzt, amit Ibolyába öl.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!