Keresés

Részletes keresés

mephysto Creative Commons License 2005-10-13 00:52:45 242
Szia!
Én csináltattam a konyhát egy asztalossal. Nagyon korrekt lett, eddig mindenkinek tetszett és hát nem tagadom jó benne tevékenykedni :)
Szerintem a konyhán nem szabad spórolni, hiszen - véleményem szerint - a legtöbb időt ott tölti el az ember.

Az RS-sel kapcsolatban, meg az a véleményem, hogy én ágyat akartam ott venni, de nem volt valami bő választéka. Kanapé hegyek voltak, franciából meg alig. Lehet, csak egy kika, vagy egy ikea után tűnt "csekélynek".

Üdv:
meph
A hozzászólás:
ronaldinhogaucho Creative Commons License 2005-10-11 12:09:59 241
Sziasztok! Csináltatott valaki itt már konyhát?: www. szivarvanybutor.hu (A Hegedűs Gyula u-ban) Esetleg RS-s tapasztalatok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!