Keresés

Részletes keresés

lajafix Creative Commons License 2005-10-10 16:45:07 244

Neo!

 

A jelenlegi kormány árát pedig számoljuk bele abba, hogy ez kell ahhoz, hogy OV-t elkerüljük? :) Ha papírod van, akkor miért hirdeted drága, wake up!?

 

A hozzászólás:
Neocortex Creative Commons License 2005-10-10 10:42:43 237
Azt nem tudom, hány ezer milliárdot ér meg, de a kormányzása jó sokba került, az biztos! Most ez az aktuális lemez?
Előzmény:
lms Creative Commons License 2005-10-10 10:31:32 236
Ugye te vagy az, aki szerint több ezer milliárd forintot is megér, hogy ne Orbán nyerjen...?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!