|
|
|
|
 |
lajafix
2005-10-10 16:45:07
|
244
|
Neo!
A jelenlegi kormány árát pedig számoljuk bele abba, hogy ez kell ahhoz, hogy OV-t elkerüljük? :) Ha papírod van, akkor miért hirdeted drága, wake up!?
|
|
A hozzászólás:
 |
Neocortex
2005-10-10 10:42:43
|
237
|
| Azt nem tudom, hány ezer milliárdot ér meg, de a kormányzása jó sokba került, az biztos! Most ez az aktuális lemez? |
|
Előzmény:
 |
lms
2005-10-10 10:31:32
|
236
|
| Ugye te vagy az, aki szerint több ezer milliárd forintot is megér, hogy ne Orbán nyerjen...? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|