|
|
|
|
 |
Neocortex
2005-10-10 10:42:43
|
237
|
| Azt nem tudom, hány ezer milliárdot ér meg, de a kormányzása jó sokba került, az biztos! Most ez az aktuális lemez? |
|
A hozzászólás:
 |
lms
2005-10-10 10:31:32
|
236
|
| Ugye te vagy az, aki szerint több ezer milliárd forintot is megér, hogy ne Orbán nyerjen...? |
|
Előzmény:
 |
Neocortex
2005-10-10 10:25:13
|
234
|
A bankvezér mai közleményében azonban cáfolta az információkat. "A sajtóban megjelent találgatások kapcsán immáron sokadszor és határozottan közlöm: nem lépek politikai pályára, nem vállalok politikai szerepet."
Te ezt beveszed? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|