Keresés

Részletes keresés

Harmadik Tiglátpilézer Creative Commons License 2005-10-10 10:26:58 235
Most nem is tudom melyik a jobb? Ha lesz vagy ha nem lesz? Nos?
Neocortex Creative Commons License 2005-10-10 10:25:13 234

A bankvezér mai közleményében azonban cáfolta az információkat. "A sajtóban megjelent találgatások kapcsán immáron sokadszor és határozottan közlöm: nem lépek politikai pályára, nem vállalok politikai szerepet."

 

Te ezt beveszed?

A hozzászólás:
lms Creative Commons License 2005-10-10 10:19:52 233
Figyelmesebb olvasók észrevehetik, hogy Hazudós Tiglátpilézer ugyanannak a hírnek az első bekezdését másolta be, csak lehagyta a címét és a végét :-)))
Előzmény:
Harmadik Tiglátpilézer Creative Commons License 2005-10-10 10:05:25 230

2005.10.10 09:50

Az MDF választmányi ülésén a Népszabadság szerint bejelentették, hogy a 2006-os választási lista első tizenkét helyének valamelyikén szerepel majd a párt 8 parlamenti képviselője. 5%-os parlamenti küszöb átlépése esetén ezek a képviselők mindenképpen mandátumhoz jutnak. A 4 kiadó helyen az MDF szövetségeseket és országosan ismert személyiségeket kíván felvonultatni. Az MDF nem erősítette meg, de nem is cáfolta, hogy az egyik ilyen jelölt Csányi Sándor, az OTP Bank elnök-vezérigazgatója lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!