Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2005-10-09 13:33:32 2
Hat aki 2002-ben beruhazott, 2004-es hitelt mar esetleg szivta is, valtozott az adotorveny nem jar pl. 3,4M felett adokedv. ra (se hitel se eletbizti). Mit kellene meg errol beszelni? Egyebekert olvasgasd a "Lakashitel - konkret ..." topicot.
A hozzászólás:
aceceg Creative Commons License 2005-10-09 10:06:25 1
??????? Na mi van ennyi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!