Keresés

Részletes keresés

Ladybird25 Creative Commons License 2005-10-06 11:05:11 21

Tisztelt Lakók,

 

Az ügyvéd minden bizonnyal elvállalná, csak előbb szeretne megismermedni az ügyünkkel. A napoknan kellene egy-két anyagot a rendelkezésére bocsátani. Sajnos a neve és hogy honnan ismerhetjük őt, nem írható le, mert az reklámnak minősül. Volt már hasonló jellegű ügye, csak ott teljesen megszünt a az építtető cég (jogutód nélkül).

 

Üdv.:  Ladybird

A hozzászólás:
ujpest1 Creative Commons License 2005-10-05 11:43:56 20

Ma fogadó órája lesz a közös képviselőnknek!

Ne felejtsük el!!!

 

"Tekintettel arra, hogy a Generalbau már nem többség tulajdonos, így efféle reklámot a lakógyűlés tudta nélkül Nem rakhat ki.

A közös képviselő úrnak jeleztem, hogy legyen szíves a reklám levételéről gondoskodjon."

 

T. Ladybird25,

Sikerült intézni valamit?  Elvállalja az ügyünket az ügyvéd?

 

 

Előzmény:
3BladeRichard Creative Commons License 2005-09-29 13:24:01 15

Tiszteletem kedves lakók!

 

A minap jöttem hazafelé az Árpád út irányából, és megrökönyödve láttam,

hogy a mélyen tisztelt GB a ház oldalára hatalmas reklámot rakott ki azzal a szöveggel, hogy: "ebben a házban lakás eladó...."

Tegnap épp volt egy egyeztetésem a vízórákkal kapcsolatban közös képviselővel, és ezen rákérdeztem, hogy ezért a reklámért a ház kap-e valamilyen juttatást.

(a felhasznált reklámfelület körülbelül 50-60 négyzetméternyi, és tűzfalon olvasható)

A válasz egyértelműen nemleges volt.

Tekintettel arra, hogy a Generalbau már nem többség tulajdonos, így efféle reklámot a lakógyűlés tudta nélkül Nem rakhat ki.

A közös képviselő úrnak jeleztem, hogy legyen szíves a reklám levételéről gondoskodjon.

Tisztelt lakók, hogy véleményemmel ne legyek egyedül, legyenek szívesek szintén jelezni a fogadóórákon, a hirdetés levételével kapcsolatos óhajukat.

Köszönöm előre is!

 

A tegnapi egyeztetésen még egy dologra fény derült:

Édelbacher úr elmondta, hogy sajnálatos módon a közösen használt területek hibamentesítése nem halad (beázások a felső szinten, beázások a garázsban, vakolathullás) mert a tisztelt építtető arra hivatkozik, hogy először a lakások hibamentesítését végzik.

Ezzel szemben amikor tegnap felhívtam a Generalbau ügyeiben eljáró személyt, hogy a lakásom hibamentesítésének határideje már régen lejárt, a válasz a következő volt:

"Sajnos most más munkálatokat végeznek a munkásaink, mivel a garázsban lévő-, illetve a tetőtéri beázásokat javítják"

Nos, ha egyik helyen sem dolgoznak a munkások, akkor hol vannak?

Azt hiszem felesleges kommentálnom az utóbb leírt tényt.

 

A közösképviselő urral úgyhiszem szerencsésen jártunk, mivel láthatóan szakértelemmel végzi a munkáját. A tegnapi napon azt is elmondta nekem, hogy szervezi az újabb közgyűlést október elejére.

Én személy szerint nagyon bízom benne, hogy az újabb közgyűlés már építő jellegű lesz.

 

Köszönöm a hozzászólást!

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!