|
|
|
|
 |
Törölt nick
2005-10-06 19:04:37
|
425
|
| Kíváncsi voltam, hogy a zöldséges kutyatáp-konzervből mit hagynak meg. Hát semmit! ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
eMM
2005-10-05 01:13:52
|
423
|
1 kis almapálinka is esetleg?:) A kutyakonzerv is nagyon népszerű errefelé. Gondolom gyűjtik a zsiradékot télire ezért nem kell az alma. Hát rajtam ne múljon a téli túlélésük a süniknek! Főleg a kisebb (fekete tüskés) lehet kérdéses, de még azért van ideje hízni. |
|
Előzmény:
 |
partics
2005-10-04 19:31:23
|
422
|
| Almát nálunk sem esznek nyersen. De befőttként! A barackbefőtt, almakompót nagyon népszerű. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|