Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2005-10-05 01:13:52 423
1 kis almapálinka is esetleg?:)
A kutyakonzerv is nagyon népszerű errefelé.
Gondolom gyűjtik a zsiradékot télire ezért nem kell az alma.
Hát rajtam ne múljon a téli túlélésük a süniknek!
Főleg a kisebb (fekete tüskés) lehet kérdéses, de még azért van ideje hízni.
A hozzászólás:
partics Creative Commons License 2005-10-04 19:31:23 422
Almát nálunk sem esznek nyersen. De befőttként! A barackbefőtt, almakompót nagyon népszerű.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!