Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noa Pearl Creative Commons License 2005-10-04 08:52:20 25
a lenyeg: surgosen keress ugyvedet
Előzmény:
bb75 Creative Commons License 2005-10-03 21:19:16 21
Hát nem lettem vidámabb...

A lóvé a hitelbenk zárolt letéti számláján van. De a törlesztő-részleteket már fizetem.

Sajna voltam olyan pancser hogy nem íram kötbért a szerződésbe.
A franc de gondolta, hogy ilyen lassú a haszn.v. engedéy...

Csak 3 hónap türelmi időt, amíg nem kérhetek kártérítést.

Ez szept.11-én lejárt.

Szóval eddig 2 hónap plussz albipénzem bánja (szept., okt.).
Ez 2 x 40 ropi eddig. Persze 2-en vagyunk az albiban.
Tehát a szerződés 80-ról szól.



Albérleti szerződés van, számla nélkül. Ez elég?

Bútort meg ilyesmit, már be lehet rakni a lakásba, csak költözni nem lehet....

Megpróbálok egy ügyvéddel kicsikarni valami kis pénzt.

Bíróságra nemhiszem, hogy elmegyek. Hacsak nem késnek még 3-4 hónapot.

Mennyiért éri meg már pereskedni?

Csak nem tudom, gyakorolhatok-e nyomást az eladóra azzal, hogy nem veszem addig át a lakás amíg nem fizet egy kis kártérítést.

Vagy csak magamat szivatom még jobban meg....

BB







Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!