Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2005-10-03 18:45:58 421

Dehogy, a jó sün a hátán hordja! :)

A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2005-10-03 16:56:09 420
Én is megsünösödtem.
Két süni is rájár a macskakajára esténként.Egy kisebb meg 1 nagyobb.A kirakott almára rá se bagóznak, de még a csirkecsontot is megették!
nem tudják hogy a jó sün megeszi az almát....
sünhegyek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!