|
|
|
|
 |
Axióma
2005-10-07 11:35:37
|
43
|
Jobb ha nem tudtatok... legalabbis szerintem ajto/ablak szinten joval gyengebb, mint a bnv-n felvonult kinalat (es mindezert meg 800 Ft belepot is elkernek!). Akciok a szokasos 5-10, nagyon max. 15%, valami hangszigetelo *gyapotra volt 45% kiirva, de az nem erintett ugyhogy reszleteket nem tudok. Arnyekolasban is igen kicsi a valasztek, egyedul az uvegmegmunkalassal kapcsolatos dolgok voltak viszonylag ujak (nekem), de az nem erint. Ja meg kint volt a Roto vasalat ugy onmagaban...
Azt azert hozzatennem, hogy en nem neztem meg a fa jo draga bejarati/belteri ajtokat, lehet hogy ott volt olyan ceg aki nem jart construma/bnv kornyeken, de darabszamra nem voltak sokan. Ja uj volt meg a hokamera (az egyik ceg felujitando tarsashazaknak "ingyen" ajanlattal jott: megkamerazzak, vesznek uj kazant a regi/tavfutes helyett, es 10-15 evig uazt fizeted mint a nem cserelt allapotban (mert szerintuk kevesebb a fogyasztas a kulonbozet a torlesztes nekik), aztan hasznaljatok. Haaat... garanciat nem nagyon lattam a rendszerben. Volt meg kint ujsagkiado (Villak, amiotthonunk,...), OTP LTP, aztan kb. ennyi is volt, egyetlen terem. A tegnapi Metroban megjelent kep pl. lakberendezest mutat, hat az nem tudom hogy kerul oda... az also kepen latszik mellette szinte az egesz terulet.
Amugy: http://www.portalbudapest.hu (csak a google nem talalja meg mint trivi talalatot). |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2005-10-03 11:18:02
|
42
|
| Tud valaki pontosabb infot a Portal (ablak/ajto stb.) kiallitasrol (okt.6-9)? Meg azt se tudom hogy pontosan hol lesz (valahol a Stadionoknal ha jol remlik), meg olyan info kene nekem hogy hanytol hanyig, esetleg mennyi belepovel. Volt aki mar korabbi evekben latott ilyet? Mennyire kiallitas (extra megoldasok eloterben), mennyire vasar (kedvezmenyekkel vagy nelkule de hetkoznapibb termekek vannak-e)? Fontos lenne elore tudni hogy erdemes-e kimenni es arra varni, vagy jobb ha nem szamitok onnan sok segitsegre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|