Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bagira11 Creative Commons License 2005-10-02 16:20:18 18
Számold bele mennyi plusz bosszúságot okoz, hogy nem veszed át, addig amíg nem költözhetsz be, mennyi - időleges - plusz költséged keletkezik.  Ráadásul egy kicsi esélye mindig van, hogy nem te nyersz. Ja, és nem tudom, hogy ilyen ügyekben a bíróságok mennyire gyorsan hazánkban.
Előzmény:
bb75 Creative Commons License 2005-10-02 13:39:37 17

A lóvé egy HVB-s, zárolt, letéti bankszámlán van, tehát az eladó nem fér hozzá míg fel nem szabadítom.

 

Amit a birtokbaadással egyidőben kellene majd megtennem.

 

Ezért gondoltam, hogy addig nem veszem bírtokba, míg nem ad legalább egy kis kártérítést.

 

Mennyi lóvéért éri meg bírósára menni?

 

BB

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!