Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kentaura Creative Commons License 2005-10-01 19:57:16 16
Ha már kifizetted a teljes vételárat, akkor csak magaddal szúrsz ki, ha nem veszed birtokba az ingatlant! Javaslom keress egy jó ügyvédet, akár csak annyira, hogy megbeszéled vele a lehetőségeidet. Ha kifizetted az egészet, szerintem csak bíróságon tudod jogaidat érvényesíteni, mert a vállalkozó szép szóra nem fog fizetni! esetleg hamarabb sikerül megegyezni vele, ha a többi tulajdonossal közösen léptek fel ellene, és akkor az egy főre eső ügyvédi költség is valamivel kevesebb lesz talán.
Előzmény:
bb75 Creative Commons License 2005-10-01 19:15:42 15
Sajnos.

Az van írva, hogy 3 hónapig nem nyújthatok be kárigényt, de az nincs, hogy utána se.

És a lóvét már kifizettem, tehát a vételár is neki kamatozik, miközben nekem plussz-kiadások keletkeznek.

Megtagadhatom a birtokbavételt, amíg nem fizetnek legalább 2 havi albi-díjat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!