|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kentaura
2005-10-01 19:57:16
|
16
|
| Ha már kifizetted a teljes vételárat, akkor csak magaddal szúrsz ki, ha nem veszed birtokba az ingatlant! Javaslom keress egy jó ügyvédet, akár csak annyira, hogy megbeszéled vele a lehetőségeidet. Ha kifizetted az egészet, szerintem csak bíróságon tudod jogaidat érvényesíteni, mert a vállalkozó szép szóra nem fog fizetni! esetleg hamarabb sikerül megegyezni vele, ha a többi tulajdonossal közösen léptek fel ellene, és akkor az egy főre eső ügyvédi költség is valamivel kevesebb lesz talán. |
|
Előzmény:
 |
bb75
2005-10-01 19:15:42
|
15
|
Sajnos.
Az van írva, hogy 3 hónapig nem nyújthatok be kárigényt, de az nincs, hogy utána se.
És a lóvét már kifizettem, tehát a vételár is neki kamatozik, miközben nekem plussz-kiadások keletkeznek.
Megtagadhatom a birtokbavételt, amíg nem fizetnek legalább 2 havi albi-díjat?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|