Keresés

Részletes keresés

Gabesz76 Creative Commons License 2005-10-01 20:17:55 110

De nem is buktunk le !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eddig :) ... Ha jól értettem,Balázs hiperfrappánsan vágta ki magát a szituból,amit mi sajnos nem hallottunk :(. Ugyanis épp azon voltunk,hogy minden lehetséges kéróban váltsunk egy smárt /boáááá,de undi szó:)/,mert ez olyan jópofának tűnt. Lett volna még ötletünk,de mindenhol egy-egy tárlatvezetőbe futottunk :):):)

 

 Viccet félretéve,szerintem tök jó arcoknak tűntek az Európás szomszédok /is/,és ez azért fontos!!!!!!!!! És ha tényleg nem értik,hogy semmi rosszindulat nincs részünkről,akkor  ha olvassák,jöjjenek el ők is Majomdombra,ha lesz bármi megmozdulás, szívesen látjuk őket,nem?

 

Hm... az előző bekezdés első mondata némi burkolt célzás a ma megjelentekre is,de nem udvarolgatok itt a csapatnak nő létemre,amíg Fettesbrot is csak célozgat :).

 

Következő tali kedvcsinálós-kerületmegismerős-késdobálós fílinggel fedett helyen részünkről támogatva!

 

Többiek!

 

Reméljük hamarosan Titeket is megismerünk, a mai tényleg jópofa volt.Még egy kész,költözésre váró lakásba is besurrantunk,hála  egy burkoló fazonnak :):):) Vagy ez titok /volt/?

 

Gabi

A hozzászólás:
fettesbrot Creative Commons License 2005-10-01 18:27:00 109

hello hello!

átfagyva már.de törve nem,hazaérkeztünk.Úgyse fogom beismerni,mert elbízzátok magatokat,de azért jó kis társaság voltatok :)

 

Kicsit csalódott voltam,mert nem voltak go-go lányok,se más nyalánkság,de azért a pogácsa finom volt.

 

Az hogy meg lebuktunk semmi szégyen.Legalább illetékes emberek is olvassák a fórumot,nagyon helyes.Ebből azt következtetem,Elephant részről is bekukkant néha valaki,remélem előbb utóbb hozzá is szól.Neki(k) ezúton is üzenném,az építkezéssel nagyon meg volt elégedve kicsiny csoportunk,és úgy látjuk,hamarosan nálunk is lehetne egy nyílt nap,mikor besétálhatnánk kicsit a lakásokba.

 

Megnéztem a lakásokaitokat,és látván hatalmasságukat miénkhez képest,úgy döntöttem,egyikőtöknél helyezem el a biliárdasztalomat,másikotóknál a bowlingpályát,remélem nem lesz ellenvetés!

 

Ha sikerülne rövid időn belül tényleg újabb kört tennünk,immáron a saját fedél alatt,összeülhetnénk valami melegebb helyre,valami késdobálós hangulatos kerületi evőivó helyiségbe,és ott megbeszélhetnénk a világ nagy problémáit,köztük lakásaink alakuló dolgait.Feltéve,ha ideje mindenkinek engedi majd.

 

Egy biztos,ahogy Balázs említette egyszer: Szeretnék én is az Európába költözni.Hogy a szép Majomdombra legyen kilátásom :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!