Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kentaura Creative Commons License 2005-10-01 18:15:39 14
Ha a szerződésben nincs kikötve kötbér, akkor szerintem csak a többletköltségeidet verheted le rajtuk (albérlet, esetleg has jó az ügyvéded, akkor még egy kicsi plusz), de lehet hogy csak bírósági úton.
Előzmény:
bb75 Creative Commons License 2005-10-01 18:09:51 13
Helló!

Nekem hasonló a gondom.

2005. jún 11.-ig kellett volna átadniuk a lakásomat.

De a szerződésben benne van, hogy 3 hónapot késhetnek és semmilyen kárigényt nem nyújthatok be.

Namosz ez ugy szept.11-én lejárt, kulcsátadás a használatbavételi engedély hiánya miatt késik.

Közben albérletet fizetek, plussz a bank felé a törlesztő-részleteket.

Szóval van-e jogom az eladóra terhelni az albérleti kiadásimat szeptembertől egészen a kulcsátadásig?

Szerintem van.

Köszi!

Milyen áltagos napi kötbért lehet kérni egy 40 m2-es VIII.ker-es újép0tésű lakás után? 4000 ft/napra gondoltam vagy 2 havi albidíj megtérítésésre (szept.,okt.).

Köszi előre is a segítséget!

bb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!