Keresés

Részletes keresés

Lean Creative Commons License 2005-10-03 08:18:37 419

Sziasztok!

Tegnap megint jöttek a sünik!!!!:)Meg is nyugodtam,mert már rosszra gondoltam.:(Szépen világosognak.

A hozzászólás:
Lean Creative Commons License 2005-10-01 17:48:18 418

Sziasztok!

Két napja nem jöttek vacsizni a sünik:(((

Pedig eddig minden este hazajöttek(2 hónapon keresztül).

Szerintetek mi lehet?Mikor vonulnak el a téli álmuk miatt?

Köszi a válaszokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!