Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2005-09-30 14:52:02 35

valszeg... a ződje és az ütöttkopottsága erről árulkodhatik. monnyuk ez alá már tényleg vasútsín kell.

de azért nem bánnám, ha kapnék egy ilyet Nikon bajonettel...

Előzmény:
Meatyard Creative Commons License 2005-09-30 14:35:43 34

Tök jó. És egész kicsi ez a 0.7-es?! Egy régi Fotóművészetben volt róla egy kép, ott nagynak tűnt. Azért ez az 1.5-ös 400-as sem semmi. Jesszus. Mondjuk ez nagynak tűnik. Katonai célokra?!

 

M

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!