Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2005-09-30 08:35:26 30

Nagy szükséged lesz majd mérőékes/mikroprizmás mattüvegre - valamelyik canon digi topikban irogattak ilyenekről.

 

300D topicban érdemes rákeresni, ott beszélgettünk erről.

Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2005-09-29 18:51:59 28
a taapspztalatokat majd lécci oszd meg!

melyik fixekkel próbálkozol? Én most lepróbáltam egy párat (D2Xen)

Nagy szükséged lesz majd mérőékes/mikroprizmás mattüvegre - valamelyik canon digi topikban irogattak ilyenekről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!