Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2005-09-26 16:49:18 11
Ez megnyugtatóan hangzik. Rombolásra (értsd: bontásra) fel!!! :-)
A hozzászólás:
kentaura Creative Commons License 2005-09-26 14:08:33 10
Én egy 10 000 Ft környéki gépet vettem, és már túl van egy fürdőszoba kialakításon, főfalba egy 90-es nyílás kibontásán, egy konyha kialakításon és némi villanyszerelésen. Egyenlőre még semmi baja nincs.
Előzmény:
NeomatiK Creative Commons License 2005-09-26 09:34:56 9

Sziasztok!

 

Milyen vésőfunkciós fúrógépet érdemes venni? A 10-15ezer forintos kategória az jó lehet? Einhell, Agojama stb... 850-1500W-ig terjed.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!