|
|
|
|
 |
NeomatiK
2005-09-26 16:49:18
|
11
|
| Ez megnyugtatóan hangzik. Rombolásra (értsd: bontásra) fel!!! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
kentaura
2005-09-26 14:08:33
|
10
|
| Én egy 10 000 Ft környéki gépet vettem, és már túl van egy fürdőszoba kialakításon, főfalba egy 90-es nyílás kibontásán, egy konyha kialakításon és némi villanyszerelésen. Egyenlőre még semmi baja nincs. |
|
Előzmény:
 |
NeomatiK
2005-09-26 09:34:56
|
9
|
Sziasztok!
Milyen vésőfunkciós fúrógépet érdemes venni? A 10-15ezer forintos kategória az jó lehet? Einhell, Agojama stb... 850-1500W-ig terjed. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|