Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noa Pearl Creative Commons License 2005-09-26 12:50:27 12

mar kerestem ugyvedet, remelem rovid idon belul kapok idopontot.

o is azt mondta, hogy hasznalatbaveteli nelkul ne vegyem at.

amiert alairattak velem a szamomra hatranyt okozo nyilatkozatot, perelhetok 1 even belul.

A kotberre jogosult vagyok.

Előzmény:
szomi_szomi Creative Commons License 2005-09-23 17:20:52 11

"...kötbert nem akar fizetni, csak szeptemberig, mert azt mondja nem allapithato meg konkretan kie a felelosseg az atadasi idopont csuszasaban"

 

Légyszíves ne légy naív! Az ő felelőssége ha csak naponta nem csapta agyon a ménkű a kőműveseit sorra. Ezért jobb szakembert vinni, azzal nem mernek ennyire pofátlanok lenni. Nekem egy kedves ismerősöm jött el átadásra. Úgy kezdte a kivitelező fiatal képviselőjével a beszégetést, hogy "Szia, én a BME-n végeztem építőmérnöki karon 10 éve. Te hol végeztél?" :-) (Persze ettől még szívtam én is rendesen, mert saját ügyvédem például nem volt.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!