Keresés

Részletes keresés

Noa Pearl Creative Commons License 2005-09-22 10:41:44 3

2005 februar 28 volt

koszi a segitseget.nem fogom atvenni.

nem fizettem ki a teljes vetelarat,

az utolso reszlet a birtokba adaskor esedekes.

ezt akarjak rajtam behajtani.

A hozzászólás:
anit Creative Commons License 2005-09-22 09:56:15 2

Átadási határidő:febr. 28.

Melyik évben?

Szerintem egyértelmű, hogy jogosult vagy a kötbérre, ráadásul perelhetnéd is Őket a folyamatos félrevezetés miatt.

Előzmény:
Noa Pearl Creative Commons License 2005-09-22 09:11:10 -
jo reggelt! S.O.S kerdesem lenne. kicsit off, de hiretelen lovesem nincs kitol kaphatnek infot 12 oraig. egy ujepitesu tarsashazban vasaroltam lakast. atadasi hatarido: febr. 28. A birtokba adasig jogosult vagyok kotberre (lakas vetelar 0,75%), ami ezidaig nem tortent meg (a birtokba adas) szept 1-jen valotlant allitott az ertekesito, mely szerint ha alairok 1 nyilatkozatot, melyben lemondok velul szembeni koveteleseimrol (augusztus utani kotberek), azon a napon mekapom a kulcsot. Ez nem tortent meg. Kicsit utana jarva a dolognak kiderult, hogy a hasznalatbaveteli engedely a fellegekben van, es nem tudni, mikor lesz meg. Tegnap kaptam 1 hivast, ha alairok 1 nyilatkozatot, melyben tudomasul veszem, hogy nincs meg a hasznalatbaveteli engedely, stb. akkor megkapom a kulcsot es koltozhetek. 2 kerdes: - jogtalan volt-e a szept 1-i nyilatkozat alairatasa - hasznalatbaveteli engedely nelkul fogadjam el a kulcsot, vagy sem? Szerzodesem szerint a birtokba adasig jogosult vagyok a kotberre. A birtokba adas feltetele a hasznalatbaveteli engedely??? koszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!