Keresés

Részletes keresés

anit Creative Commons License 2005-09-22 09:56:15 2

Átadási határidő:febr. 28.

Melyik évben?

Szerintem egyértelmű, hogy jogosult vagy a kötbérre, ráadásul perelhetnéd is Őket a folyamatos félrevezetés miatt.

anit Creative Commons License 2005-09-22 09:48:29 1

Szia!Nem vagyok ügyvéd, de szerintem itt gáz van!

Mi is új lakásba igyekszünk.Ha nincs használatbavételi engedély be sem tudsz költözni.Kérdésem is van:

Kifizettétek már a teljes vételárat?

Ha nem akkor ne is tegyétek amíg nem tisztázódnak a dolgok.

A mi szerződésünkben kb. az áll, hogy csak akkor vesszük át a lakást, ha minden ok

és már költözhetünk is.Utána már nem szólhatunk, ha valami nem tetszik ugyanis átvettük a lakást.

Na de Te nem is költözhetsz be mert nincs is lakhatási engedély,  és ha nincs akkor biztos van némi hiba amiért nincs.Szerintem várd meg a használatbavételi engedélyt és alaposan nézd meg a lakást átvételkor és csak utána fizess.Szerintem hívj fel egy ügyvédet és telefonon keresztül is elmondja mit kéne tenni.Melyik cég ez, és hol vannak a lakások?Szabad tudni?   

A hozzászólás:
Noa Pearl Creative Commons License 2005-09-22 09:11:10 -
jo reggelt! S.O.S kerdesem lenne. kicsit off, de hiretelen lovesem nincs kitol kaphatnek infot 12 oraig. egy ujepitesu tarsashazban vasaroltam lakast. atadasi hatarido: febr. 28. A birtokba adasig jogosult vagyok kotberre (lakas vetelar 0,75%), ami ezidaig nem tortent meg (a birtokba adas) szept 1-jen valotlant allitott az ertekesito, mely szerint ha alairok 1 nyilatkozatot, melyben lemondok velul szembeni koveteleseimrol (augusztus utani kotberek), azon a napon mekapom a kulcsot. Ez nem tortent meg. Kicsit utana jarva a dolognak kiderult, hogy a hasznalatbaveteli engedely a fellegekben van, es nem tudni, mikor lesz meg. Tegnap kaptam 1 hivast, ha alairok 1 nyilatkozatot, melyben tudomasul veszem, hogy nincs meg a hasznalatbaveteli engedely, stb. akkor megkapom a kulcsot es koltozhetek. 2 kerdes: - jogtalan volt-e a szept 1-i nyilatkozat alairatasa - hasznalatbaveteli engedely nelkul fogadjam el a kulcsot, vagy sem? Szerzodesem szerint a birtokba adasig jogosult vagyok a kotberre. A birtokba adas feltetele a hasznalatbaveteli engedely??? koszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!