Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pszeudocsííz Creative Commons License 2005-09-21 09:25:15 15
Macskabajszos jóreggelt mindenkinek! Gab, a Lurdy-s kiállításba szívesen besegítenék.Hol tudhatok meg erről többet?P
Előzmény:
Gabinet Creative Commons License 2005-09-20 05:27:43 14
Szia. Az alapítvány a macskákért nem Mi vagyunk. A Panoráma Macska Közhasznú Egyesület és a Zold Menedék Alapítvány eggyüttműködésében szeretnénk létrehozni a 'macskaotthont'. Én csak a magunk nevében nyilatkozhatok. A Gabinet homelapján találod meg a számlaszámot, ha segíteni szeretnél.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!