Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2005-09-21 22:41:02 41
Voltam:) Sajnos egy nap alatt nem sikerült minden engem érdeklő részt végignéznem, igaz a fele alatt egy kétévest is kellett cipelnem/irányítgatnom, meg eljöttem egy kicsivel a vége előtt. Gyakorlatilag az összes kedvezmény érvényes a kinti boltokban is, az a ritka ahol csak a vásár alatt, de általában szept. végéig vagy okt. közepéig. Én kazánokat, radiátorokat, elektromos padlófűtést kieg.-nek a fürdőbe, garázs- és bejárati ajtókat néztem leginkább. Ha kell tudok a prosikból idézni (hol mi meddig mennyivel olcsóbb...)
A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2005-09-20 20:07:52 40
Helló! Megy valaki most a vásárra? Szeptember 17-25-ig tart. Lesz jópár építőiparos részleg is, talán kedvezmények, akciók is lesznek, na meg információszerzési lehetőségek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!