Keresés

Részletes keresés

Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2005-09-22 21:41:34 21
Hát nem mondom, egy normális levelezö rendszer sem szereti az ingyenes hotmailt. Nem igazság azért.
A hozzászólás:
szalapala Creative Commons License 2005-09-17 22:59:58 20
Én kipróbáltam, de a hotmailt ez se kezeli.
Mondjuk a Thunderbirdnél többre képes és több funkciója van, de ez fizetős - 60 USD körül van -, mihelyt letelik az evaulation period, az meg gondolom 30 nap.
Előzmény:
Locadia Creative Commons License 2005-09-15 21:07:46 19
Te kipróbáltad már?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!