|
|
|
|
 |
Irgumburgumfityfirity
2005-09-22 21:41:34
|
21
|
| Hát nem mondom, egy normális levelezö rendszer sem szereti az ingyenes hotmailt. Nem igazság azért. |
|
A hozzászólás:
 |
szalapala
2005-09-17 22:59:58
|
20
|
Én kipróbáltam, de a hotmailt ez se kezeli. Mondjuk a Thunderbirdnél többre képes és több funkciója van, de ez fizetős - 60 USD körül van -, mihelyt letelik az evaulation period, az meg gondolom 30 nap. |
|
Előzmény:
 |
Locadia
2005-09-15 21:07:46
|
19
|
| Te kipróbáltad már? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|