|
|
|
|
 |
esj1978
2005-09-16 12:45:20
|
235
|
Hali!
:)
Nezzuk meg ezt a 16A-t.
Vegyunk egy szelsosegektol mentes peldat: 2 fozolap be van kapcsolva egyszerre (1500+2000 W).
I=?
Neked hany A jott ki?
esj
|
|
A hozzászólás:
 |
Erzsébeti
2005-09-15 16:49:40
|
234
|
Szerintem kössél be 6 fázist...:)
De az lesz a gondod, hogy a készülékedből kiálló 1 db az az egy darab fázisvezetéket nehéz lesz 6 felé kötni:)
A másik meg, hogy nekem nincs, és nem is lesz férjem:))
Én a férfiak kasztjához tartozom:)
Erzsébeti |
|
Előzmény:
 |
esj1978
2005-09-15 16:39:35
|
233
|
Hat nem tudom..., mondta nekem is a villanyszerelo, hogy nem mindegyik igenyel, de azert nagyon nagyon ajanlatos. Szamolgattunk egy csomot...
Kinek kell az, hogy szombat delelott, fozol 2 lapon, meg megy a suto, megy a mosogep, + persze aprobb vilagitasok, huto, egyebek, es a ferjed meg nagyon szivesen bekapcsolna a porszivot :) (vagy kevesbe idealis esetben a szamitogepet...) ha nem verne le a biztositekot.
Legalabb a lehetoseget adjuk meg neki....
esj |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|