Keresés

Részletes keresés

Erzsébeti Creative Commons License 2005-09-15 16:49:40 234

Szerintem kössél be 6 fázist...:)

De az lesz a gondod, hogy a készülékedből kiálló 1 db az az egy darab fázisvezetéket nehéz lesz 6 felé kötni:)

A másik meg, hogy nekem nincs, és nem is lesz férjem:))

Én a férfiak kasztjához tartozom:)

 

Erzsébeti

A hozzászólás:
esj1978 Creative Commons License 2005-09-15 16:39:35 233

Hat nem tudom..., mondta nekem is a villanyszerelo, hogy nem mindegyik igenyel, de azert nagyon nagyon ajanlatos. Szamolgattunk egy csomot...

 

Kinek kell az, hogy szombat delelott, fozol 2 lapon, meg megy a suto, megy a mosogep, + persze aprobb vilagitasok, huto, egyebek, es a ferjed meg nagyon szivesen bekapcsolna a porszivot :) (vagy kevesbe idealis esetben a szamitogepet...) ha nem verne le a biztositekot.

Legalabb a lehetoseget adjuk meg neki....

 

esj

Előzmény:
Erzsébeti Creative Commons License 2005-09-15 16:20:15 232

Tévedsz..

Manapság kapható kerámialapos fözőlapok nem igényelnek 3 fázist.

De azért a 16 A az jól jön nekik:)

 

Erzsébeti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!