Keresés

Részletes keresés

Erzsébeti Creative Commons License 2005-09-15 16:20:15 232

Tévedsz..

Manapság kapható kerámialapos fözőlapok nem igényelnek 3 fázist.

De azért a 16 A az jól jön nekik:)

 

Erzsébeti

A hozzászólás:
esj1978 Creative Commons License 2005-09-15 16:15:04 231

Hali!

 

Amennyire utanajartam, a gáz valoban legolcsobban uzemeltetheto azt mondjak. (Foleg nekem, aki nemigen hasznalja.... :) ) Meg az is mellette szol, hogy gyors es nagyon konnyen szabalyozhato. Ellenerv, hogy van egestermek, azaz kormoz. Tavaly volt festes a konyhaban nalam, es  igazabol akkor latszik igazan, milyen brutal sok korom van, ha az ember elhuzogat minden butort, es leszed mindent a falrol. Akkor latszanak a foltok. Mikor lakast kerestem jartam par lakasban, ahol meg nalam is ritkabban festettek a konyhat... na az volt igazan durva. :)

 

Keramialapos tuzhely hatranya, hogy jo sokat fogyaszt, meg amit az elobb is irtam, hogy ha nincs 3 fazis, akkor azt ki kell epittetni, es az biza nem tul olcso. Viszont szep tuzhelyed lesz, stb. :)

 

esj

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2005-09-15 15:59:30 229

sziasztok,

 

el kellene dönteni, hogy gáz vagy villany kerámia lap legyen a konyhánkban.

ami topic van erről az elaludt,

engem főleg az ár érdekelene?melyiket olcsóbb üzemeltetni?

sokkal olcsóbb a gáz?

mert igen a kerámialap felé hajlok.

az infokat előre is köszi

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!