|
|
|
|
 |
Erzsébeti
2005-09-15 16:20:15
|
232
|
Tévedsz..
Manapság kapható kerámialapos fözőlapok nem igényelnek 3 fázist.
De azért a 16 A az jól jön nekik:)
Erzsébeti |
|
A hozzászólás:
 |
esj1978
2005-09-15 16:15:04
|
231
|
Hali!
Amennyire utanajartam, a gáz valoban legolcsobban uzemeltetheto azt mondjak. (Foleg nekem, aki nemigen hasznalja.... :) ) Meg az is mellette szol, hogy gyors es nagyon konnyen szabalyozhato. Ellenerv, hogy van egestermek, azaz kormoz. Tavaly volt festes a konyhaban nalam, es igazabol akkor latszik igazan, milyen brutal sok korom van, ha az ember elhuzogat minden butort, es leszed mindent a falrol. Akkor latszanak a foltok. Mikor lakast kerestem jartam par lakasban, ahol meg nalam is ritkabban festettek a konyhat... na az volt igazan durva. :)
Keramialapos tuzhely hatranya, hogy jo sokat fogyaszt, meg amit az elobb is irtam, hogy ha nincs 3 fazis, akkor azt ki kell epittetni, es az biza nem tul olcso. Viszont szep tuzhelyed lesz, stb. :)
esj
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2005-09-15 15:59:30
|
229
|
sziasztok,
el kellene dönteni, hogy gáz vagy villany kerámia lap legyen a konyhánkban.
ami topic van erről az elaludt,
engem főleg az ár érdekelene?melyiket olcsóbb üzemeltetni?
sokkal olcsóbb a gáz?
mert igen a kerámialap felé hajlok.
az infokat előre is köszi
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|