Keresés

Részletes keresés

stgellert Creative Commons License 2005-09-15 09:49:18 23

http://www.dantestella.com/technical/helios.html

http://m42.povlab.org/lens_detail.php?lid=82

 

itt van pár kép, ha ráakadok...

opsza:

ez meg saját:

http://stargate.eik.bme.hu/foto/szaboe1/oreg_barat.jpg

http://stargate.eik.bme.hu/foto/szaboe1/rozsa_bujik.jpg

Fikázni nem ér téma meg minőségileg, ezek a korai zsengéim:-)

A hozzászólás:
stgellert Creative Commons License 2005-09-15 08:21:53 22

Tren, ha nagyon nagy fényerő kell és tudsz m42-t használni, szvsz juss hozzá egy Helios 40-hez.

 

http://www.nikon-foto.de/templates/mystuff/russian/HELIOS_1.5-85.html

 

Én a sajátomat nagyon nagyon szerettem, most vadászok újból rá, de kifejezetten az m39-es verzióra, hátha tudom kapcsolni a leica távmérőjéhez.

Előzmény:
tren Creative Commons License 2005-09-14 15:17:44 17
Bizony-bizony, a nagy fenyero jo dolog am. Felre a zoomokkal. Elo a fenyeros fixekkel.

Canon 50 F1.4-et hasznalok eleg gyakran, nagyon finom obi.
A kovetkezo egy 100 F2. vagy 135 F2 lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!