Keresés

Részletes keresés

MoJo2 Creative Commons License 2005-09-14 22:21:45 21
Végülis Canonéknál is van 24/1.8L, nagyon rossz nem lehet, csak drága.
Sigmának is van egy 24/1.8, az meg olcsó.
De távoli tervek ezek egyelőre...
Meg a 20-35 se rossz, ami van.
A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2005-09-14 18:19:55 19
nézz szét nyikony AI irányban, + konverter!
Előzmény:
MoJo2 Creative Commons License 2005-09-14 15:50:58 18
Én egy 20 vagy 24 f2-s obit látnék szivesen minimális torzítással.
Ami van 50/1,8.
Ami lesz 100/2 (egyszer)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!