Igen, fel kéne éleszteni ezt a témát, mert jön a hideg. Az Alapítvány a macskákért beszedett némi 1%-okat, azután az a hír járta, kell még 6 millió Ft, vegyünk téglajegyet. A Famkat telefonszámán - azt adták meg - csak a rögzítő van.(Ráadásul tegnap úgy belesípolt a fülembe a qrva faxuk, még mindig hallom) Pedig így nem gyűlik a tegla!! Lehet,hogy én vagyok béna, és akkor bocsi, de ha tud valaki erről az ügyről, tájékoztasson má, hogy mi legyen a köv lépés.Már egy egész rakás embert kigondoltam, hogy befűzöm. Persze ez síkönzés: ahogy vénülök, egyre rosszabbul bírom a kivert állatok látványát, főleg télen!Persze lehetne adakozni kutyamenhelynek is, de én alapon macskás vagyok.
Erről jut eszembe: felajánlottam régi konyhai edényeket egy állatmenhelynek, nem kaptak utána (lábasok , fedők, stb. - eledelt készíteni, tárolni , etetni belőle még jók). Inkább textilneműre, alomra, és kp-re volna szükség, meg kajára. De ha valahol tudnák használni leharcolt lábosaim, szívesen odaviszem. |