Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pszeudocsííz Creative Commons License 2005-09-14 16:55:03 9

Igen, fel kéne éleszteni ezt a témát, mert jön a hideg. Az Alapítvány a macskákért beszedett némi 1%-okat, azután az a hír járta, kell még 6 millió Ft, vegyünk téglajegyet. A Famkat telefonszámán - azt adták meg - csak a rögzítő van.(Ráadásul tegnap úgy belesípolt a fülembe a qrva faxuk, még  mindig hallom) Pedig így nem gyűlik a tegla!! Lehet,hogy én vagyok béna, és akkor bocsi, de ha tud valaki erről az ügyről, tájékoztasson má, hogy mi legyen a köv lépés.Már egy egész rakás embert kigondoltam, hogy befűzöm. Persze ez síkönzés: ahogy vénülök, egyre rosszabbul bírom a kivert állatok látványát, főleg télen!Persze lehetne adakozni kutyamenhelynek is, de én alapon macskás vagyok.

Erről jut eszembe: felajánlottam régi konyhai edényeket egy állatmenhelynek, nem kaptak utána (lábasok , fedők, stb. - eledelt készíteni, tárolni , etetni belőle még jók). Inkább textilneműre, alomra, és kp-re volna szükség, meg kajára. De ha valahol tudnák használni leharcolt lábosaim, szívesen odaviszem.

Előzmény:
Atahualpha Creative Commons License 2005-09-14 13:32:03 7

rég volt itt hozzászólás, gondoltam rákérdezek:

 

Lesz végülis macskaotthon Vácott és környékén?

 

szívesen támogatnám, munkával is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!