Keresés

Részletes keresés

stgellert Creative Commons License 2005-09-15 08:21:53 22

Tren, ha nagyon nagy fényerő kell és tudsz m42-t használni, szvsz juss hozzá egy Helios 40-hez.

 

http://www.nikon-foto.de/templates/mystuff/russian/HELIOS_1.5-85.html

 

Én a sajátomat nagyon nagyon szerettem, most vadászok újból rá, de kifejezetten az m39-es verzióra, hátha tudom kapcsolni a leica távmérőjéhez.

MoJo2 Creative Commons License 2005-09-14 15:50:58 18
Én egy 20 vagy 24 f2-s obit látnék szivesen minimális torzítással.
Ami van 50/1,8.
Ami lesz 100/2 (egyszer)
A hozzászólás:
tren Creative Commons License 2005-09-14 15:17:44 17
Bizony-bizony, a nagy fenyero jo dolog am. Felre a zoomokkal. Elo a fenyeros fixekkel.

Canon 50 F1.4-et hasznalok eleg gyakran, nagyon finom obi.
A kovetkezo egy 100 F2. vagy 135 F2 lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!