Keresés

Részletes keresés

HA-SLN Creative Commons License 2006-11-29 20:42:12 97

Bocsi, hogy belekoty, de egy magára valamit is adó panzióban cicacsere után fertőtlenítik a szobát.

 

Mondjuk lehet ezt nem teszik, hogy ahogy néztem napi díjak vannak, ez pedig nem utal arra, hogy fertőtlenítenék. Ugyanis ez a fertőtlentősdi nem olcsó, és munkaigényes. Így kellene napi díj, 2 napi, egy heti kedvezmény stb...

 

De egy korrektül fertőtlenített helen nincsenek bacik! ami meg van annyi mindenütt előfordul.

 

Laci

doki-13 Creative Commons License 2005-09-14 15:13:58 82
Eddig is utaztunk, akkor persze vagy vittük magunkkal, vagy tényleg ellátta valaki, de most ez teljesen lehetetlen. Egy hétre nem hagyhatom egyedül, abszolút nincs aki csak naponta egyszer is megnézné.
Szóval nem nagyon látok más megoldást sajnos:((
A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2005-09-14 12:45:50 81

SZIA,

 

Az én egyéni véleményem szerint mindenki minél távolabbra kerülje el a macskapanziókat, amennyire csak lehet. Sajnos teljesen mindegy, hogy egy cica be van-e oltva vagy sem, elég ha csak egy FIP-es vagy FIV, Felves cica volt előtte a ketrecbe, és már megpecsételődött a sorsa. Sajnos sokmindenre még nincs védőoltás, de ha van is, még vitatható a hatékonysága és sokan épp ezért nem is alkalmazzák.

Sztem egy cicának sokkal jobb ha naponta/kétnaponta egy rokon vagy ismerős felmegy a lakásba, almot takarít, vizet, kaját ad a cicusnak , meg pár simogatást, és játszik vele egy kicsit.  Sokkal biztonságosabb, a cicus is kevésbé lesz stresszes, hisz a megszokott környezetében van.

Lehet hogy mire hazaér a gazdi kicsit sértődött lesz hogy egyedül hagyta, de inkább legyen egy két napig sértődött mint gyógyíthatalan beteg.

Előzmény:
doki-13 Creative Commons License 2005-09-13 22:59:24 80
Sziasztok!
Macskapanziót keresek egy éves, ivartalanított lány cicámnak, október elején egy hétre. Ha lehet Miskolc környékén.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!