Keresés

Részletes keresés

Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2005-09-12 19:31:24 17
Kipróbáltam, de csak elvileg müködik, gyakorlatilag sajnos nem.  Köszi azért.
A hozzászólás:
búvárszivattyú Creative Commons License 2005-09-09 11:40:04 16

Most csak okoskodok, mert nem próbáltam (nincs hotmailes fiókom), de az én levelezőrendszeremben (az Office-hoz tartozó Outlook, tehát nem OE), az új postafiók hozzáadásánál van egy olyan lehetőség, hogy HTTP - csatlakozás http e-mail kiszolgálóra (például Hotmail) e-mail üzenetek letöltéséhez és a postaláda mappáinak szinkronizálásához. (ez tehát nem pop3, hanem valami más protokol)

 

Korábban rákérdeztem itt a fórumon, és egy hivatalos microsoftos ügyfélszolgálati fickó azt mondta, hogy ez a szolgáltatás más webmailel nem, viszont hotmailel elvileg működik. Szerintem ezt kellene kipróbálni, ilyen funkciónak valószínűleg az OE-ben is lennie kell.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!