|
|
|
|
 |
Irgumburgumfityfirity
2005-09-12 19:31:24
|
17
|
| Kipróbáltam, de csak elvileg müködik, gyakorlatilag sajnos nem. Köszi azért. |
|
A hozzászólás:
 |
búvárszivattyú
2005-09-09 11:40:04
|
16
|
Most csak okoskodok, mert nem próbáltam (nincs hotmailes fiókom), de az én levelezőrendszeremben (az Office-hoz tartozó Outlook, tehát nem OE), az új postafiók hozzáadásánál van egy olyan lehetőség, hogy HTTP - csatlakozás http e-mail kiszolgálóra (például Hotmail) e-mail üzenetek letöltéséhez és a postaláda mappáinak szinkronizálásához. (ez tehát nem pop3, hanem valami más protokol)
Korábban rákérdeztem itt a fórumon, és egy hivatalos microsoftos ügyfélszolgálati fickó azt mondta, hogy ez a szolgáltatás más webmailel nem, viszont hotmailel elvileg működik. Szerintem ezt kellene kipróbálni, ilyen funkciónak valószínűleg az OE-ben is lennie kell. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|