|
|
|
|
 |
Classic Girl
2005-10-14 00:21:12
|
158
|
| Voltam Dandy koncerten phillybe...eleve tudtam hogy szar kedvuk lesz, mert new yorkbol jottek, es masnap vissza is kellett menni, es az is volt. a koncert viszonylag ok volt, de valakinek meg kene mondani nekik hogy ne jatszak a smoke it -ot eloben. iszonyu!!!!!!!! volt. aztan voltak a MAD TV-n mint meghivott vendeg, csak egett a fejem annyira szar volt, persze megint a smoke it -tal. :((((( |
|
A hozzászólás:
 |
Matyika_
2005-09-07 19:01:42
|
157
|
| Bécsbe valaki? Nem mintha ez az új album akármilyen nagy vaszizdasz lenne mondjuk, de akkor is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|