Keresés

Részletes keresés

Classic Girl Creative Commons License 2005-10-14 00:21:12 158
Voltam Dandy koncerten phillybe...eleve tudtam hogy szar kedvuk lesz, mert new yorkbol jottek, es masnap vissza is kellett menni, es az is volt. a koncert viszonylag ok volt, de valakinek meg kene mondani nekik hogy ne jatszak a smoke it -ot eloben. iszonyu!!!!!!!! volt. aztan voltak a MAD TV-n mint meghivott vendeg, csak egett a fejem annyira szar volt, persze megint a smoke it -tal. :(((((
A hozzászólás:
Matyika_ Creative Commons License 2005-09-07 19:01:42 157
Bécsbe valaki? Nem mintha ez az új album akármilyen nagy vaszizdasz lenne mondjuk, de akkor is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!