|
|
|
|
 |
chupili
2005-09-09 05:13:40
|
14
|
| Szomorú! |
|
A hozzászólás:
 |
Tralfamador
2005-09-07 18:52:38
|
11
|
Eddigi tapasztalatom alapjan csak a POP-al rendelkezo emali accountokat lehet alternativ levelezoprogival megtekinteni es a problema nem kerulheto meg.
Lehet a Hotmail regen adott POP elerest az ingyenes postafiokjaihoz, nem tudom, nem szeretem a Hotmail-t...es POP nelkul csak a web-es felulet marad, mint egyetlen jarhato ut.
Esetleg mas ingyenes email "szolgaltatot" kell kiprobalni. Vannak olyanok is dogivel, ahol adnak POP elerest. A Google kellemes segitseget adhat e temakorben...Udv! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|