Keresés

Részletes keresés

chupili Creative Commons License 2005-09-09 05:13:40 14
Szomorú!
A hozzászólás:
Tralfamador Creative Commons License 2005-09-07 18:52:38 11
Eddigi tapasztalatom alapjan csak a POP-al rendelkezo emali accountokat lehet alternativ levelezoprogival megtekinteni es a problema nem kerulheto meg.

Lehet a Hotmail regen adott POP elerest az ingyenes postafiokjaihoz, nem tudom, nem szeretem a Hotmail-t...es POP nelkul csak a web-es felulet marad, mint egyetlen jarhato ut.

Esetleg mas ingyenes email "szolgaltatot" kell kiprobalni. Vannak olyanok is dogivel, ahol adnak POP elerest. A Google kellemes segitseget adhat e temakorben...Udv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!