|
|
|
|
 |
stately
2005-09-23 22:26:49
|
232
|
| emeri, akárhogy is számolgatom, ez csak 375 liter :) |
|
A hozzászólás:
 |
emeri
2005-09-07 15:58:34
|
228
|
Akvárium: 150x50x50mm, 540 l, irányár: 35.000
hozzá való állvány, 72cm magas, jó minőségű, bútorozatlan: 15.000
eheim2217+2 siporax, HYDOR Crystal R20 Duo II, levegőztető, fűtő, világítás, stb.. :25.000
Lehetőleg egyben, és ha értejössz (Budapest, IX), és viszed, 65.000!!
Költözés miatt, sürgős!!
Makara Richárd
makara.r@clh.hu
20-579-60-82 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|