|
|
|
|
 |
tomas69
2005-09-07 13:25:51
|
149
|
Csak a topik címére utaltam...
Szerintem sem ez a lényeg! De miért nem próbálod ki? |
|
A hozzászólás:
 |
genyanya
2005-09-07 12:49:36
|
148
|
mi van? Milyen némasági garancia van hozzá?
kipróbálnám, a hangjától függetlenül. |
|
Előzmény:
 |
tomas69
2005-09-07 12:22:43
|
141
|
Szerintem eléggé túl ragozott dolog ez a némaság.
Te kipróbálnád ha nem lenne ilyen némasági garancia hozzá?
Azért ott normál esetben nincsen akkora hely... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|