Keresés

Részletes keresés

tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 12:39:41 146

Ez aranyos! Igazad van, akkor nem nagyon gondolkodik az ember...

Pedig szerintem ő is élvezné...

A hozzászólás:
white.pearl Creative Commons License 2005-09-07 12:37:59 145
Már eszembe jutott, de akkor mindig elfelejtem :-)
Előzmény:
tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 12:35:38 144

tudom!

De ha az ember nem ugrál...

És ha pasival vagy, soha nem használjátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!