|
|
|
|
 |
tomas69
2005-09-07 12:35:38
|
144
|
tudom!
De ha az ember nem ugrál...
És ha pasival vagy, soha nem használjátok? |
|
A hozzászólás:
 |
white.pearl
2005-09-07 12:26:14
|
143
|
| Nem azért zörög, mert akkora hely van, hanem mert ez egy olyan üreges golyó, mint a ping-pong labda, és minegyik golyóban van egy valamivel kisebb , elég nehéz fémgolyó. |
|
Előzmény:
 |
tomas69
2005-09-07 12:22:43
|
141
|
Szerintem eléggé túl ragozott dolog ez a némaság.
Te kipróbálnád ha nem lenne ilyen némasági garancia hozzá?
Azért ott normál esetben nincsen akkora hely... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|