Keresés

Részletes keresés

tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 12:35:38 144

tudom!

De ha az ember nem ugrál...

És ha pasival vagy, soha nem használjátok?

A hozzászólás:
white.pearl Creative Commons License 2005-09-07 12:26:14 143
Nem azért zörög, mert akkora hely van, hanem mert ez egy olyan üreges golyó, mint a ping-pong labda, és minegyik golyóban van egy valamivel kisebb , elég nehéz fémgolyó.
Előzmény:
tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 12:22:43 141

Szerintem eléggé túl ragozott dolog ez a némaság.

Te kipróbálnád ha nem lenne ilyen némasági garancia hozzá?

Azért ott normál esetben nincsen akkora hely...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!